Entries List

Nr Photo Name Class Glider Type Country Club
1 Gyorgy Toth 18m JS 3 Hungary Alföldi Repülőklub

2 Zsolt Nagy klub Discus BT Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

3 Attila Korom klub ASW20 Hungary Alföldi Repülőklub

4 Zoltan Kore 18m JS 3 Hungary Alföldi Repülőklub

5 Carlo Maldivi Open Arcus T Italy Other/Egyéb

A.C.A.O. Aero Club Adele Orsi

6 Attila Szabadfi Open ArcusT Hungary MALÉV Repülőklub

7 Balazs Endrodi klub ASW-19B Hungary Aeroclub Farkashegy

8 Péter Bánki Standard Discus 2a Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

9 István Balog Club Jantar Std-3 Hungary Other/Egyéb

Pelikán Repülő Egyesület

10 Lilla Szamosujvári Club SZD-41 Standard Jantar Hungary Aeroclub Hajdúszoboszló

11 Ferenc TAMÁS Club LS3 Hungary Other/Egyéb

Délvidéki Aero Club 1930

12 László István Banó Open ASW22BLE Hungary Őcsényi Repülőklub

13 Gangl  Gábor Club Discus Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

14 Zoltán Kiss Club ASW20 L Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

15 Mészáros Máté Club Grob G 104 Speed Astir 2b Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

16 Csaba Tóth 15m Ventus b Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

17 Matthias Koch 20m Arcus M Switzerland Other/Egyéb

SG Lenzburg

18 Taglieber Miklós Club LS6 Hungary Alföldi Repülőklub

19 György Lustyik Club ASW 20 Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

20 András Tülkös 18m Ventus cM Hungary Alföldi Repülőklub

21 Csaba Oltvai Club ASW 15 Hungary Délvidéki Aeroclub

22 Jenő Vörös Club LS1-f Hungary Other/Egyéb

Délvidéki Aero Club 1930

23 Tamás Vámosi Standard Discus 2ax Hungary Opitz Nándor Repülőklub

24 Réti István 18m ASG 29E Hungary Alföldi Repülőklub

25 Zoltán Verebélyi 18m JS-3 Hungary Alföldi Repülőklub

26 LASZLO ORSY Club ASW-15b Hungary Délvidéki Aeroclub

27 Mészáros Zoltán Club ASW 20 WL Hungary Aeroclub Esztergom

28 Szilágyi Márta Ábrók Ágnes Club Janus C Hungary Aeroclub Esztergom

29 Tóth Barnabás Club Pegase101A Hungary Szombathelyi Repülőklub

30 István Virág Club ASW20L Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

31 Attila Korom Club ASW20 Hungary Alföldi Repülőklub

32 Andreas Kessler 15m ASG29 Es Romania Other/Egyéb

Romanian Airclub

33 Bela Borkuti Club HPH 304C Hungary Szolnoki Repülő Egyesület

34 János Bauer Club LS3 Hungary Other/Egyéb

Vario SE

35 Peter Rónai Club ASW20 Hungary Opitz Nándor Repülőklub

36 Sándor Laurinyecz Club ASW19 Hungary Kvasz András Repülő és Ejtőernyős Egyesület

37 Sándor Makai Club Ls-3 Hungary Other/Egyéb

Aero Klub Debrecen SE

38 Géza Nagy-Kovács Club DG-300 Hungary Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub

39 Peter Hársfalvi Open JS1 Hungary Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület

40 Wéber  Zsombor Club Jantar Std. 2 Hungary Alföldi Repülőklub

41 Kiss Dániel Rehus Csaba 20m Arcus T Hungary Aeroclub Farkashegy

42 Ambrus Vancso 15m Ventus bT Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

43 János Sindely Open JS-1C Hungary Alföldi Repülőklub

44 Magyar Istvan 18m ASG 29E Hungary Opitz Nándor Repülőklub

45 Richard / Laszlo Bartolf / Halasz Open ARCUS T Hungary Alföldi Repülőklub

46 Edmund Schuller Club ASW 24 WL Slovakia Other/Egyéb

Lučenec

47 Fratrik Tibor Club TBA Slovakia Other/Egyéb

SGC Martin

48 Tamás Gál 15m Ventus 2b Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

49 Richard Basa 18m JS3 Hungary Alföldi Repülőklub

50 Gulyás György Szabó Péter Open Twin Shark Hungary Other/Egyéb

Malév/Alföldi

51 Branko Blagojevic 18m JS1-C Serbia Other/Egyéb

KRALJEVO

52 Szabolcs Veigli Club ASW-20L Hungary MALÉV Repülőklub

53 Péter Dr. Albeck 15m Ventus 2 ax Hungary Őcsényi Repülőklub

54 Elek Czigler Club ASW 20 Hungary Albatrosz Vitorlázórepülő Egyesület

55 IMRE TÓTH Club Std Jantar 2 Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

56 Áron Érseki Club ASW-15a Hungary Opitz Nándor Repülőklub

57 Zoltán Szabó 15m Ventus B Hungary Alföldi Repülőklub

58 Szűcs Attila 15m Ventus B Hungary Other/Egyéb

Vario SE

59 Laszlo Kapuy 18m Ventus 2cxT Hungary Műegyetemi Sportrepülő Egyesület

60 Adam Kapuy Club Ls4 Hungary Műegyetemi Sportrepülő Egyesület

61 Balázs Laktis Club Std. Cirrus Hungary MÁV Repülő és Ejtőernyős Sportegyesület

62 Ondrej Dupal 18m Asg 29e Czech Republic Other/Egyéb

GAC

63 Nagy Tibor Club Jantar Std 3 Hungary MALÉV Repülőklub

64 Zsolt Ősi 20m Janus CM Hungary Aeroclub Farkashegy

65 László Loskay Club Astir Cs Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

66 Zoltan Hamar 15m Ventus 2ax Hungary Other/Egyéb

VARIO

67 Domonkos Kalota Club H-201B Standard Libelle Hungary Opitz Nándor Repülőklub

68 Károly Geráth 18m Ventus b Hungary Dunaferr Repülő Egyesület

69 Dániel Arday Club Janus C FG Hungary MALÉV Repülőklub

70 1694 

71 1695 

72 1698 

73 1699 

74 1700 

75 1701 

76 1702 

77 1703 

78 1704 

79 1706 HUN

80 1707 16

81 1708 FH

82 1713 AAD

83 1714 NK

84 1715 B

85 1716 B

86 1717 7P

87 1718 ZS

88 1719 FH

89 1720 GJ

90 1721 TE

91 1722 BA

92 1723 x34

93 1724 AAD

94 1725 DB

95 1726 HA-4459

96 1727 16

97 1728 BT

98 1729 MC

99 1730 7P

100 1731 FA

Pages